Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Правила

Go down 
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Правила Empty
ПисанеЗаглавие: Правила   Правила Icon_minitimeПон Окт 06, 2008 9:31 pm

Дън-дън-дъъъъън...
Добре,стягам се,стягам се...Ау,Джес,спри да ме риташ!

I.Строги правила
1)Тук се пише на КИРИЛИЦА!Не ей така- k0 PrAi6 Ve? Като сме започнали с това,пишете като нормални хора,а не с някакъв хаос от малки и големи буквички.
2)Псувни,обиди,разправии...строго забранени!Има проблем,казвате на мен и аз помагам за решаването му.Няма да флуудите форума с ненужни простотии.
3)Пише се грамотно.Сега,ако граматиката и правописа съвсем леко ви куцат,както на мен,няма проблеми.Малки грешчици се допускат винаги.
4)Реклами на форумчета ще се пускат само и единствено във подфорума "Реклами".За друго реклами не давам,само на форуми.
5)Лс-та с текст "Изпарти това на цялото население,инъче хващам ножа и идвам да те заколя,докато спиш."...моля ви,не ни губете времето.Ясно е,че са пълни глупости,не занимавайте хората с това.
6)Сигнатура,деформираща цялата страница,не може да имате.По-късно ще пусна информация за това до какви размери може да стигне,но засега просто ви моля по-отговорно да си украсявате профилите.Същото се отнася и за аватарите.

II.Препоръчителни неща за изпълняване
1)Мненията ви е добре да не са само редче и половина,а повечко,но аз какво приказвам,при положение,че съм сигурна,че като ме отпусне вдъхновението,и аз ще пиша по думичка-две...
2)Записвайте колкото се може по-бързо новите си герои в Герой секцията,за да няма после пропуски и да имат проблеми останалите да се чудят нови хора "Този герой сега как изглеждаше..." и т.н.

III.Права на потребителя
1)Имате право да пишете където и да искате,но сте ЗАДЪЛЖЕНИ да сте наясно с това,което се пише вътре.Ако нещо не можете да разберете и имате въпроси-аз съм насреща,както и хората,които са започнали историята,надявам се.
2)Имате право да се оплаквате и да задавате въпроси,да имате предложения за форума и да търсите помощ срещу някой груб потребител.
3)Имате право да се забавлявате и да давате свобода на своето въображение! ^^

Свърших...*поема си дълбоко въздух*
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
 
Правила
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Добре дошли,скъпи гости! :: Пра-ви-ла-
Идете на: