Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Студ без особен смисъл

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 10:20 pm

-Вейлън...добре ли ви звучи?-Джени се обърна към децата и взе животинчето с ръцете си.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 10:22 pm

- Вейлън!Вейлън! - е, май го одобряваха. На Муртаг щеше да му е гадно от начало. Тая все го беше преследвала, какво му беше харесала по дяволите. Но пък се свикваше... - Вей-чан!
Когато пораснеше щеше да е висок колкото вратата на собствената им къща...Но пък щеше да е ефективно, нали?
- Да отидем да го покажем на чичо Рой и останалите! - понеже отвън беше отново весело и Муртаг патеше от ездачи, току-що разбрали за завръщането му
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 10:43 pm

-Добре.-усмихна им се момичето,остави ашрака на раменете си и хвана децата за ръцете.-Само се надявам да ни спестят празненствата...

-Уооооо...уф!-пада,пада и накрая си падна.
Учителят му много ги обичаше тия портали...особено така да ги прави така,че той да провисне във въздуха като прани гащи.Озова се в една купа сено,миризмата на тор само му беше достатъчна,за да знае,че е попаднал в конюшня.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 10:49 pm

- Внимавай да не ти порасне коса в прекалени дози!
- На Емчо веднъж му сипахме докато спеше, а на сутринта цялата казарма беше в лилави коси.
- Вие сте ужасни!Ето кой е бил...
Последва тишина, явно зимния демон отпиваше от елексира на Муртаг, че той имаше резервен
- Ним, май малко се удължи в повече...
- Лелее супер! - засмя се Ним като огледа пак дългите си руси коси.
- Не се превръщай в чибчи - помоли Ризел, понеже Ним беше във възторг
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 10:58 pm

-Естествено...-достатъчно си беше нацапал пелерината,защо в още изпражнения трябваше да стъпва?
Тъпа мисия...Тъп учител...Тъпи,тъпи,тъпи!Боже,как щеше да се покаже така?!И н а всичкото отгоре не му беше казал почти нищо!Не знаеше какво да прави от тук на сетне...освен да си намери нови дрехи.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:03 pm

- Ей, Клайв, пак съм си Ним!!
- Имам работа за някой ездач или Нат...Няма значение. Писмо трябва да изпратя?
- Аз! - сто гласа. Все така си вървеше. В същото време в конюшнята, където придвидливо се бе скрил...Отвори очи, мъничкият дракон изпод сеното.
"Извинявай се, когато мачкаш живите същества. И се излиза от вратата, водеща към замъка" посъветва мързеливо след като си отдъхна, че не е Али
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:32 pm

-Ъъъъ...Извинявай...и мерси.-без малко да тръгне към вратата,когато му светна крушката.-Абе...ти не си ли малко дребен за дракон?
Предпазливо се приближи,със словата да се защити от огъня му готови да ги изрече.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:34 pm

"Да...Господарите ми имаха едно приключение и размерът ми беше от значение. Когато им потрябвам....Ще ме върнат, надявам се..." обясни лениво онзи, като изгледа новодошлия отново, за да види кой е, какъв е по-точно.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:40 pm

-Ако ми дадеш,ще те взема и ще те заведа при господарите ти.-мисията си остана там някъде на заден план...-Мисля,че ще мога да те върна,но без тяхно позволение няма да стане.[b]
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:43 pm

"Не се тревожи за мен, те са лудо семейство и правят щуротии. Но няма да ме забравят. Пак се надявам..." той се изправи като змийче и се прозина после се отърси от сламата. "Не си ли дошъл за нещо тук?По-скоро би трябвало да поговориш с някой зимен демон...Предполагам..Не с мен"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:50 pm

-Няма да ми отнеме много време,спокойно.-усмихна се русокоското и внимателно взе Винр в ръцете си.-Извини ме ако съм малко мръсен...просто ми е такъв късмета.Та,за какво да се оглеждам?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:53 pm

"За хора...Има ги много, ама като ти трябват все изчезват като с магия." ослуша се в тишината, настъпила отново и поклати глава "На двора са всички. Ако побързаме сигурно можем да ги намерим преди да изчезнат. По коридора, в който сега ще излезем търсим голяма кафява дъбова врата...и готово, поне в тази си част"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:03 am

-Доообре.-опита се да не стъпи в още нещо и се добра до вратата към замъка.
***
-Ей,къде е Винр?
-Оставих го да си почине малко от целия хаос.Първо бой като малко драконче,после всички се напиха...не му трябва да вижда и сърцераздирателното събиране на семейството.
Ама всъщност...къде се беше дянал,наистина?Не за първи път си повтаряше колко лоша стопанка беше...
-На какво замириса?!-покри си лицето с ръкава на черното кимоно.
-Можеш ли да ги видиш някъде?-попита Хиро тихичко,не че не привличаше достатъчно внимание.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:06 am

"Естествено"
Първото което виждаше беше Муртаг, който пак си се ориентираше отлично, що се отнасяше до членове на семейството.
- Винр ли търсехме?Приближете се насам...Фуй, съвсем забравих че си още малък...
"Ти си виновен. Ако Ризел я нямаше сега щях да те опека на бавен огън така да си знаеш"
- Стига, това не е за пред хората. Как изобщо някой е приел да те носи с забележките ти...
"Не забравяй че мърморенето ти ги подбуди"
- Добре...Нека не се караме - брей, примирение...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:22 am

-Твой ли е?
-Не.Мой.-зарадвано си го грабна и го гушна.
Погледна нагоре към непознатия да благодари...когато остана така.Дългите му руси коси бяха кошмарно разпръснати,а явно той се беше опитал да оправи нещата,защото имаше някакви признаци на плитка...която стигаше до земята.Светлите му очи й напомняха на утринното небе...Беше висок,силен,елф...
-Смърдиш!-стисна очи и отново се покри.
-Моля?!
-Какво,така си е!
-Аз ти донесох дракона,който беше забравила,между другото,и така ли ми благодариш?
-Не го бях забравила!-зачерви се внезапно.-Просто го оставих за малко!
-О,да!Сигурен съм.Ти си най-безотговорния ездач,който някога съм виждал.
-Ти пък си най-смръдливия елф,някога роден!Ужас,гади ми се!
-Шматка!
-Пръдльо!
-Дребус!
-Палма!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 11:05 am

- О ужас - въздъхна лилавокоското, като си взе дракона, остави го на земята и се замисли. Не му се слушаше никакви спорове...от този вид...Поне не сега. - Беше си добре така, Винр, но ще се опитам да ти се изплатя задето търпиш това, че съм забравил.
Скоро драконът си беше нормален и доволно излетя за да види дали случайно няма нещо грешно.
- Сега, Джени, ако обичаш, може ли да оставим човека да каже защо е дошъл и малката...припирня да остане за после?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:02 pm

Двамата се гледаха известно време,с присвити устни,готови да си продължат пълноценния разговор докато не прегракнат.
-За какво сте дошли,гостенино?-толкова кисело прозвуча,че нямаше накъде.
-Не ви влиза в работата,момиченце...
-НА ШЕСТНАЙСЕТ СЪМ!
-АЗ ПЪК СЪМ НА ДВАЙСЕТ!
-ХА!И още си сам!Нях,нях,няяяяях!
Това удари дълбоко...беше си болна тема,не му се разправяше.Хайде пък сега...не беше толкова дърт...нали?Ама самодоволното й изрзжение не можеше да си остане така...
Шок и ужас...напук я беше хванал за китките,беше я дръпнал към себе си и вуала...първата целувка открадната.После я метна обратно от изненадата...толкова тъмна енергия...чак сега забеляза оръжието...и чак сега се усети,че за тази постъпка щяха да го набият здравата,
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:14 pm

- Джени, нали го познаваме, защото иначе баща ти ще да е мъъъничко учуден...така да се каже... - докато Ризел стояща до него изглеждаше като парализирана с щръкнали от изненада коси
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:19 pm

Ококорена,покрила с ръце устата си,тя го погледна и леко треперещо поклати глава...Хиро в този момент се опитваше да отстъпи малко назад,но за жалост още от началото ездачите ги бяа наобиколили и нямаше къде да избяга.Беше си бесен,объркан,направо побъркан...
-Ти...ти...МРЪСНИК ТАКЪВ!
Грабна Вампая,хвана го с двете ръце и го вдигна рязко над главата си.Оръжието щастливо си се активира и зачака за нова плячка.В това време Хиро вече си плюеше на петите,а пък тя търчеше след него с меча над главата.
-Върни се!Върни се веднага,смотаняк!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:26 pm

- Емчо...Доведи ми...Този елф...ТУК! - съвзе се Ризел след миг, като нямаше какво да гледа. Абе не трябваше да моли точно този човек...Всъщност нямаше и нужда от това да го кара да прави каквото и да било. Бе вече хвърлил едно от оръжията на гърба си и то летеше стремглаво, разпръсквайки черната си светлина навсякъде, вероятно подтиквано от скрит гняв на някой.
- Престанете всички! - прекъсна така добре развилнелите се оръжия наоколо отново този зимен демон - Не търпя такива неща в моя замък.
И няколко тона сняг покриха дори замъка и всички и виновни и не
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:37 pm

-Бля!-изплю снега,но мръсното усещане още си стоеше.-Къде отиде?!Къде?!Къде е,да му разцепя главата на две!
Той се беше шмугнал под снега и не смееше да мръдне.Когато се бе обърнал да види дали го настига,той видя...червените очи,вампирските зъби...той търсеше точно нея!Боже,как ги беше оплескал нещата.Сега беше опасно даже да си помиля за нея...и беше направил тая глупост пред баща й!Боже мили,какъв бой щеше да изяде...изглеждаше страшен....
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:41 pm

- Мерси за помощта, Клайв - засмя се някой си там с една лопата, като се откопаваше, докато другите мърмореха недоволно. Успя да излезе и започна отново да копае, че да намери този, който търсеше. Накрая помоли Рой да опече снега и всичко излезе наяве.
- Хванах те!Къде си мислиш, че си тръгнал?Джени има да поговори с теб. Аз...Може и да се въздържа, кой знае...Засега - приличаше на Даедел, но пък Даедел си беше пиян още, така че си беше Муртаг и никой друг, който беше хванал елфа за яката, както си го беше намерил.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:48 pm

Гледа го,гледа го...Видя оная психясалата с меча да се проближава...и прибегна до сериозни мерки.
Изрече нещо странно и то доста силно.Замрази му пръстите и така се отскубна от него,но какво за останалите ездачи и психопатката?!Джени се ядоса още повече,като видя това,и се хвърли да го бие...
-Ану ара бан!-каза го страшно бързо и за всеки случай си покри главата с ръце...харесваше си я все пак.
Точно преди Джени да го стигне...той изчезна.Просто така,изпари се...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:52 pm

- Еей, Хюг, я ми направи услуга и го намери, ако обичаш.
Ездачът кимна, понеже май нямаше сили да се противопостави на тези очи. Бързо се отмрази Муртаг, понеже си беше събудил огъня, а Хюг свали отново очилата и се огледа, после се ухили както винаги.
- Ще ти го намеря, не се безпокой - и тръгна на някъде, сигурно имаше някакъв смисъл да върви.
- До тогава да си наостря ножа - ухили му се и лилавокоското като раздвижи пръсти. - Трябва да питам Даедел за някой стар гаден господарски трик
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 3:09 pm

Джени вече беше на своя си път да го търси.Не ѝ трябваше никой друг,само Вампая.Тъпчеше треваа ядосано,докато вървеше надолу по хълма към реката в подножието...
"Простак!Тъпанар!Смотаняк!Като го хвана,ще го...ще го...АААГХ!"
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Sponsored content





Студ без особен смисъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студ без особен смисъл   Студ без особен смисъл - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Студ без особен смисъл
Върнете се в началото 
Страница 2 от 21Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Планините :: Планината Динзел-
Идете на: