Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:27 am

-Спокойно,ще се научи.-вдигна момиченцето в ръцете си синекосата и се настани на дивана при останалите дечица.
-Я всички родители да кажат,аз все още ли водя в рекордите на странност при децата или вече са ме подминали?-ухили се Джени,обръщайки се към тях.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 12:01 pm

- Ти моя отговор го знаеш, няма какво да изяснявам отново и отново. - вметна Муртаг лаконично, струваше му се че беше отговарял преди...
- Ама май с Мерик си поделяте рекорда. След като него го няма обаче ще трябва да се огледаме да видим дали някой те бие - някои от децата можеха и да познават Ним, но пък той не ги познаваше изобщо и нито едно от тях, което си беше и естествено.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 1:34 pm

-Хехе.
-Засега моите може да се опитват да те стигнат,ама ти си прекалено напред.
-Мъеее!-надоволно се изплезиха Джеси и Нико.
-Ей на,виждаш ли?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 1:40 pm

- Ще трябва да се потрудят доста, за да я стигнат, но има време все пак. Поне моите не се опитваха, което си е направо живот...Шегувам се де...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 1:45 pm

-Една странна дъщеричка ти е достатъчна,а,Дарконче?-бъчна го в носа с показалец.
-Между другото,къде е Снежинка?-попита съвсем тихо Стивън.
-Скоро ще дойде,сигурно още се опитва да се съвземе от купона за края на учебната година в магьосническото училище в Маг'тор...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 1:53 pm

- От къде на къде ще ми е стига една странна дъщеря? - усмихна се Муртаг, но не пожела да добави нищо друго, понеже битката за ябълки продължаваше въпреки, че детето идваше от време на време - Гостенката ни те бие днес, мисля, обаче. С извинение, ако звучи като обида
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 1:57 pm

-А?А...не...-обади се от ъгъла.
-Ти си мислиш така само защото не видя как аз и Винр посрещахме пролетното слънце днес!Как можа да не го видиш?!Говорех ти за това от седмици!-вече го държеше за яката и го тресеше много яко.-И ти накрая го проспа!Уааааа!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:00 pm

- Ако ми беше напомнила вчера вечерта щях да не се успя, гаранция. Ама какво, да дойда да видя как ще ме смачкате с него ли?Вече рядко се качвам на дракон, а пък вие нещо често започнахте да досаждате - заяде се той без да влага много смисъл в думите си, че звучеше така, сякаш за него нямаше значение - Следващия път удари Даедел по главата и няма да се наложи да ме будиш сутринта
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:04 pm

-Ооо,добре,добре,ще оставя Али да ти троши костите на гърба...
-Ние можем ли да трошим костите на нашия татко?-грейнаха елфчетата.
-Не...
-За сметка на това можете да трепете майка си.-Дейвид беше забелязал леко подутия крак,но за това получи един доста неприятен удар по главата и силното "Млък!".
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:07 pm

- Аз мога да й позволя да ти оплита косата. Двете неща са еднакво гадни мисля - замисли се лилавокосия.
- А аз и двамата ще ви накарам да ядете от специалното сладко от боровинки - тихичко ги предупреди Ризел, имаше предвид своя специалитет, който според Муртаг не биваше да се опитва дори от мъртвите. - Защо не оставим разговора за после?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:10 pm

-Милост!-Дженифър веднага забрави за войната "баща срещу дъщеря" и се скри зад него,свивайки се на кълбо.-Аз спирам,спирам!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:13 pm

- Ще пропуснем ли това? - умолително попита Муртаг, никога не можеше да разбере кога наистина е ядосана и кога само се прави. Винаги изглеждаше толкова истинско.
- Ще си помисля после - тихичко продължи чернокосата без да променя изражението си
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:21 pm

Нитара едва не се засмя,когато Дженифър виновно измънка и се сви още повече.Това момиченце й изглеждаше прекалено глупаво,за да бъде на шестнайсет...Е,какво да се прави.
-Ненормалници...-подсмихна се Дейвид.-Все същата си...
-Това обидно ли трябваше да звучи?
-Ааа,корекция.Станала си малко по-мнителна.
-Ей...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:26 pm

- Аз нали да не се жалвам...Дай си ми храната! - Ризел му беше отмъкнала ябълките настрани, просто защото бяха останали едва четири на дъното от цялата тази купа.
- Нали знаеш какво стана миналата година на състезанието с Джени?Или пак да приготвям лекарство?
- Какъв несправедлив живот. Ним, веднага да се връщаш, чу ли?Тъкмо когато ми писне ще мога да се измъкна
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:36 pm

-Аз мога да си ги ям обаче.-взе още една и впи острите си здрави зъби в плода.-Тихихи...
-Знаех си аз,че е имало някакво малко количество злоба вътре в теб,даже и да беше като едно малко невинно ангелче.
-Еми...ваш си проблем.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:39 pm

- Не е честно!Готов съм да се превърна в Клайв на слънце, дай си ми ги, дай си ми ги - протегна ръка към купата той като рискуваше да падне от стола, но дори и сега както преди години не можеше да стане толкова лесно. Още се чудеше как тя си беше позволила да падне от Винр тогава и да ги остави намира
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:43 pm

-Мама забранява.-оплези се тя и дръпна купата по-настрани.-Виж каква е загрижена за теб,ти само за ябълки мислиш!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 2:46 pm

- Ама те означават живот. Хаайде де, моля, мооля. Аз казвам че няма значение дали после ще стана като болен от шарка или проказа, все пак ще са си мои изприщванията.
- Набий си в главата портокали или круши най-сетне - сглъча го чернокоската, което предизвика лека и бърза смяна на цвета на очите му.
- Мразя круши!Ако не ми ги дадете ще трябва да стана а пак ме мързи....
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 3:09 pm

- Зини?- въздъхна Джули и погледна към хобита въпросително.
- Спокойно, запасили сме се, в мазето е пълно и даже са нов сорт. Специално отглеждани в пустинята, а какви ниви си имаме там вече.- усмихна се оранжевоокият и разроши леко бретона си:- Добре, че хората се научиха да отглеждат овощни дръвчета в саксии и парници, иначе за тези десет години нямаше как да го изхранваме Муртаг.- засмя се след малко и стана от стола си.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 3:57 pm

- Ама то така или иначе те искат да ме уморят от глад. Не искам круши...Ще видиш ти, заспиш ли веднага ще излизам да си търся храна, няма да мина ей така.
- Съжалявам ти искаше да се ожениш за мен, не аз за теб.
- О...Още в началото казах, че инат и инат семейство не прави - и се отказа да спори удряйки глава в масата
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:13 pm

-Може би не,но затова пък сте забавна картинка.-подсмихна се Дженифър,вдигайки една ябълка от купата.-Хубаво,но само една.Не искам после да се чешеш като маймун.
Подаде му я с риска да остане накрая без ръка...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:15 pm

- Мен не ме сърби, малко боли, но забравяш, когато ти се налага да оправяш покрива - побърза да добави като загледа ябълката сякаш беше от злато и беше много ценна, та да я запази завинаги. - Тъй че ще ми намерят занимание когато се наложи да ставам на петна
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:18 pm

-Ще миеш чиниите.-ухили се победоносно,като едва не се изкуши да я дръпне настрани точно когато той посягаше да я вземе.
-Оф,тез чинии...
-Точно!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:20 pm

- Е нали Скай ги спечели де - опита се да се измъкне, замисляйки се сериозно дали си спомня домакинския трик за миене на чинии...Надяваше се Даедел да помни...Колко странно щеше да изглежда...Е, може и да изпросеше Ризел да му каже...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:23 pm

-Е,сигурна съм,че веднага ще ти ги отстъпи!Нали да не те сърби...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Sponsored content





Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!   Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно! - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нон- стоп подготовка, среща и отново всички... заедно!
Върнете се в началото 
Страница 4 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Графството-
Идете на: