Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Странен свят

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:44 pm

Един портал се отвори някъде далеч, далеч пред сградите. Бяха странни сгради...Имаше някакъв хълм...Беше...Беше толкова различен от истинския. Даедел изкочи там веднага след другите и се огледа, после се намръщи...
- И това ли било?Нищо и никакъв град...От камъни

В града обаче се видя едно раздвижване. Някой там беше усетил...Беше ги усетил веднага.
Далеч от тях Гин, Кира и Нати-ал се върнаха в една къща, шинигамитата се поклониха и изчезнаха, оставяйки ангелчето отново само.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:47 pm

-На пръв поглед...-остави меча на гърба си и сложи Винр на рамото си,преди да го тупне за последно нежно по главата.-Хайде,да вървим...чака ни работа.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:53 pm

- Дано...Така както изглежда тя здраво излъга. Битки... - изумтя и скръсти ръце, после отново погледна града и тръгна към него...Изглеждаше му вече достатъчно спокоен. - Хайде да ходим да го измъкнем от това глупаво място.

Не беше толкова спокойно. Един червенокос татуиран мъж тичаше бързо към събранието, което беше свикано извънредно и успя да настигне друг, така намръщен...
- Капитане...Има пришълци.... - промълви дишайки тежко, после се огледа
- Знаем, Абарай...Всички да се разделят, отрядите да заемат местата си - отсече онзи, без дори да го погледне
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:56 pm

-Предполагам,че твоя тип приключение е веднага като се озовеш тук,някой да тръгне да мята меч срещу теб.-завъртя очи,като прибра няколко разпилели се черни кичура зад ухото си.-Бъди нащрек,аз пък не мисля,че ще бъде толкова лесно.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 9:05 pm

- Ще видим. Не виждам дори някой да ни обръща внимание...Никой не виждам...Пуста работа...Но пък кой знае... - опипа дръжката на Гламдринг, за да е сигурен, че още е на гърба му и след като отново с надежда се огледа тръгна напред.
"Толкова си нетърпелив" избълва дракона сякаш му се присмиваше

- Бъдете готови - промърмори Кира, беше му забранено да говори с другите за онези, които бяха дошли и кой ги беше довел. Беше шинигами, значи трябваше да защитава света си.
Наоколо тичаха други в черно и бързо бързо заемаха разни места из града, точки, които смятаха за слаби...Пък и капитаните напираха да се представят, ако станеше напечено...Рядко имаха посетители
- Какво става? - спокойно попита Муртаг, който отново предложи чаша чай на Нати-ал далеч някъде там в нейното доджо.
- Още е рано да узнаваш
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 9:54 pm

Дженифър реши повече да не му обръща внимание и се затича по тревата към стените на града.Не бяха чак пък толкова далеч,наистина ги бяха улеснили...Може би той имаше право..Само ги бяха изтормозили отначало.
-Винр,виждаш ли нещо?-спря се пред огромната порта,оглеждайки се.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:00 pm

"Никаква жива душа" поклати глава мини дракончето, като огледа внимателно. Да, беше прекалено тихо...Прекалено тихо за град на шинигамита...По принцип трябваше да пазят.
- От другата страна на вратата ни чакат. Усещам го - дойде и Даедел като погледна портата. - Може би са залостили...Няма току така да ни посрещнат.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:04 pm

-Аааа,аз какво ти казах?-обърна се към него,пак размахваше този показалец.-Чакай сега да видим какво може този меч.Винр,хвани се здраво.
Откачи оръжието и го стисна здраво...Вдигна го във въздуха и около острието отново се образува тъмнина,като спирала се въртеше.Замахна напред и тя се изстреля към дървената порта...
-Само една дупка?-наклони глава настрана.-А аз очаквах да я срутя цялата.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:07 pm

- Не е много добра способност...Гламдринг като рути стените на къщите да не би да е добро оръжие?
Същевременно там се появи...пак той...Онзи усмихнатия...Сякаш беше някакъв вид пазител..Сигурно.
- Този път се срещаме като врагове...Слава богу, успях да си издействам това място - сигурно беше "добре дошли", според Гин. - Кой е навит?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:17 pm

-Ама той сериозно ли...?-обърна се към Даедел,сочейки Гин.
Е,няма лошо.Тази гадна мазна усмивка и без това я дразнеше...ама много.Остави Винр на земята,щеше да стане напечено и не искаше малкото драконче да бъде наранено.
-Ти сега стой послушен и ме изчакай.-тупна го по главата,преди да се изправи в цял ръст.-Аз съм навита.Слез от там!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:20 pm

Той кимна в знак на съгласие, само че преди да слезе или да стори нещо се огледа.
- Мога да дам и на другите работа, но да не осложняваме нещата още при влизането ви - отказа се явно накрая и слезе, едновременно с това вадейки и своята катана, еднаква с тази на Кира и с всички останали. - Шинсоу!
Явно беше името на самия меч, острието сякаш имаше пружина в себе си, защото се изтреля напред
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:29 pm

-А,че моя меч си няма име...После ще му измисля...-повдигна рамене,стисна здраво,нямаше да бъде толкова тъпа да атакува първа,колкото и да не й се искаше да чака.
Честно казано,това беше като тест за оръжието.Не знаеше с кого точно си имаше вземане-даване,но все пак...какво по-зле от това,което им се случи до сега,можеше да стане?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:34 pm

- Ще му измислиш. Всички мечове тук имат име... - нямаше нужда да споменава защо. Пък и нямаше да разберат така или иначе - Чудя се ако се наложи да се биете с този, който искате да върнете как ли ще ви звучи името на меча. Няма никаква връзка с никого от вас. - не че ги познаваше.(офф: всъщност връзката си е доста голяма. "Ризелмине" все има връзка) Вдигна отново оръжието и замахна с него, то се удължи без той да си прави труда да се помести и се насочи към врага.
В същото време там отзад се появи и Кира...Май "лейтенантите" и "капитаните" бяха неразделни...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:41 pm

Това малко я поизнерви.Застана в позиция да отбие удара,но това оръжие не й харесваше никак...не знаеше какво да очаква от противника,не знаеше какво да направи,за да не бъде наранена...а мразеше да не знаеше.
-Ще стигнем и до този момент!-извика разгневено.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:46 pm

- Ще го очаквам - имаше червени очи. Кърваво червени очи. Но това се видя само за миг, преди да замахне отново някак така...ритуално или може би просто се правеше на голям. Връхлетя ги вятър и то доста силен, сякаш искаше да ги отнесе. Онзи го използва, за да се придвижи бързо и се появи доста наблизо замахвайки
Даедел понечи да извади Гламдринг, някак чувствайки това като заплаха, но Винр инстинктивно го спря, насочвайки вниманието му на Кира
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:49 pm

Джени това и чакаше...рано или късно той щеше да се доближи,а това за оръжие като неговото май не беше много подходящо.Блокира и от своя страна замахна към ръката му.
-Аз също!-и нейните очи просветнаха,този път в някаква смесица от червено и лилаво.
Тъмнината отново се събра около оръжието точно преди то заплашително да се приближи.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:53 pm

Е, той рядко подаряваше намусени физиономии, но подари една, после отскочи назад. В опит отново да повика вятъра, който го обгърна от части и го отнесе назад.
- Добре..Ще бъда по-внимателен, надявам се. - макар че след миг отново замахваше, тръгвайки напред, с някаква странна походка...Или просто така изглеждаше. Русокосият му лейтенант пристъпи зад него и отново извади просволутата катана, размина се с едно опърляне и загледа загрижено към капитана. На Даедел се падна работата да му хвърля по едно око
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:57 pm

Джени се претърколи на земята,под оръжието му,точно преди той да замахне и да успее фатално да я рани.Тя успя да се обърне и го рани доста сериозно в крака,като тъмната спирала около меча й започваше да приема червен цвят.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:03 pm

- Сър! - веднага реагира блондина, извади меча и понечи да тръгне на помощ, но му попречиха двама. Той за кой ли път се намръщи, после въздъхна - Уабиске - каза след миг, острието в ръката му се прекърши и заприлича на бастун.
- Чудесно - одобри Даедел, който само това чакаше. Странно, никой не идваше на помощ...Може би си имаха стратегия...
Гин се поолюля и се поизправи малко...Ако можеше да се нарече изправяне. Стисна катаната и отново предизвика лек ураган. След което пак нападна от място
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:06 pm

-Уаааа!-ураганът я беше отнесъл настрани и едва не я раздели от оръжието й.
Косата й се беше разпиляла и атаката му я изненада.Успя обаче да се концентрира навреме,ритна го в корема,скочи върху раменете му и го запрати към земята,като изхвърча във въздуха.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:10 pm

Пак не успя да реагира. Дали си даваше зор...Във всеки случай Кира май се стараеше много повече от него. Сигурно му дължеше едно спасяване...Макар че беше по-закъсал с двама, не с един...Дали...
Среброкосия пак се изправи, не, никога нямаше да използва...Едно нещо. Тъй че повика познатата техника на вятъра, а мечът му се заистрелва на посоки, беше се леко разфокусирал
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:12 pm

Дженифър се паникьоса,опитваше се да блокира всичките удари,но накрая се провали и се сдоби с няколко рани и синини.Дръжката на острието я запрати напред,а тя се просна на земята и мечът й се изплъзна.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:15 pm

Винр му показа играта като съвсем случайно като запрати кълба огън срещу него и се разсърди на съдбата, че пак му беше дала повод да гори хора. Гин стисна зъби но изпусна катаната, заради обгарянето.
На Кира естествено това не му хареса и предприе истинска атака с цел да стигне до капитана си. Бяха приели да позабавят нещата...Но не искаше той да е ранен.
- Ей, Джени, добре ли си?Смяташ ли да довършваш господин Усмивка или мачът е готов?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:23 pm

-Господин Усмивка...-протегна ръка и си взе обратно меча.-Ще му изтрия тъпата усмивка от лицето!
Червената спирала изведнъж се изстреля към нея,сля се с нея...и всякакви рани започнаха с бясна скорост да зарастват.Господин Усмивка си имаше работа с госпожица Вампир...нямаше да я бият толкова лесно.
-Ела ми,да те изям за вечеря!-изхъска разгневено,като дългите й зъби се показаха.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:26 pm

Той си пое въздух и понечи отново да хване катаната, макар че беше леко трудно. Може би планът му не беше бил точно такъв...Но вече нямаше как да се отърве. Успя да напипа оръжието, после не успя да се задържи на краката си и в крайна сметка докопа дръжката някак си.
- Шинсоу - прошепна тихичко и отново предизвика ураган с цел предпазване по някакъв начин
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Странен свят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странен свят   Странен свят Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Странен свят
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Оня свят-
Идете на: