Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нещастните пирати и една малка Джени

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:13 pm

-Перфектното...-сви се мъничко.-...слугинче...
Беше чула,че къщата,в която преди беше слугувала...буря я била помела.Беше се чувствала толкова зле,но в крайна сметка се оправи.Нямаше какво да направи...да,нямаше...
-Лош...късмет...-спеше неспокойно.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:17 pm

Той въздъхна и се отдели от прозореца замислено, като се върна при нея. Неспокойните сънища му бяха познати. Но нямаше такива, когато се опитваше да забрави за всичко около себе си.
- Спокойно, Джени...Вече няма слугуване - сякаш досега го беше било страх да докосне когото и да било...Пък и имаше смисъл в това. Толкова години с този зъл стар капитан...Бяха го направили друг. - И късметът е само добър
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:22 pm

Това май подейства и тя спря да се върти...даже се усмихна.
-Една октава по-високо!-изправи се,като успя да го дранне здраво,и после падна обратно.Забавно беше да си нещо като сумнамбул...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:30 pm

- Страхувам се, че не разбирам от музика - поклати глава той, после се прозина. Горе на палубата, където беше кормилото май се разправяха тихичко с капитанката. Беше дал заповед за отплаване, когато Фафа и Лю се върнеха. Малко сън...Можеше да е от полза...Мъничко..
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:37 pm

Джени пак се поукроти и спря да се върти,като успя да се набута в края на хамака и да се задържи по някакъв начин...Трябваше да се опита да върви по въже докато спи,щеше да се справи перфектно...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:41 pm

- Капитана къде е... - някои вече се тревожеха, въпреки че бяха изпълнили заповедтта и вече плаваха далеч от оная капитанка
- Спи - спокойно отговори Кевин, който вече драскаше в корабния дневник. - Насъбра му се...И на Джени май също
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:47 pm

***
-Стига си ме бъчкал...-махна с ръчичка и пак се завъртя.
Проклета чайка...как беше успяла да влезе в каютата изобщо?Как искаше да вземе един нож и да заколи това тъпо пиле.Особено както я клъвна още веднъж...Пак махна сънено,да изпъди птицата,но тя беше нахална.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:51 pm

- Мммм, ябълки с мед - тихичко промърмори преди да се събуди и да се стресне от това пиле. - Ааа не, къш, махай се!
И взе някаква възглавница че да прогони гадното пиле...Боже, хубавите му ябълки...само сън!?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 10:58 pm

-Ау...-засмя се детето,когато възглавницата случайно падна върху лицето й.-Отивам да ги правя...с мед ли ги искаш този път?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 11:01 pm

- Ъ?Опа, събудих те...Не, виж, просто сънувах как попадам на един остров с ябълкови дървета и водопад от мед...Моите сънища са си все такива напоследък...Сигурно защото Вафа ще ни остави на диета с водорасли...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 11:04 pm

-Ммм...всъщност има право,прекалено много сладки ябълки ще ти развалят хубавите зъбки.-дръпна възглавницата и я метна обратно към него.-Изтървах ли нещо снощи след онова изпълнение?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 11:51 pm

- Не мисля, освен това, че потеглихме и оставихме другия кораб назад. - успя да хване някак възглавницата, ама вече го беше ударила и великата шапка пак падна от главата му. Напоследък беше мислил да си я зашие на главата... - Какво друго би пропуснала в тези спокойни води...А и не можеш да ме лишиш от сладко сега, тъкмо преди желанието за диета на Вафа!
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 10:15 am

-Хубаво,хубаво.-ухили се детето.-А и аз обещах снощи.
За момент се вгледа в него...
-Тате,как може да си толкова рошав?!-настръхна и се поогледа за някакъв гребен или четка.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 10:26 am

- Ами...Може... - настръхна лекичко и отстъпи - Всеки ден се налага някой да се оправя с това...Ама май няма особен смисъл
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 10:29 am

-Неее,не,не,стой!-хвана го за ръката здраво,отнякъде беше изровила необхидимото.-Такъв рошав от тук няма да излезеш!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 10:36 am

- Нее, моля те, боли ме главата след това...Трябваше да се подстрижа преди три години
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 10:39 am

-Кевин!-извика през открехнатата врата.-Кевин,ела да помагаш!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 10:41 am

- Не, тоя човек ще ми опропасти живота с неговите четки! - да, вярно онзи някога беше бил иконом на претенциозни момчета и момиченца и ставаше за учител и фризьор и всичко, което да се изисква от иконом и писар ама...
Ето го, появи се на вратата и се огледа.
- А, тъкмо се чудех къде се е скрил тоя път
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 10:50 am

-Спри...да се...инатиш!-накрая се принуди да му се качи на гърба,за да успее да го хване по-добре.-Той няма да те сресва!Ще те държи мирен,но това няма да е нужно,ако ти сам не се спреш!Аз не скубя!Имала съм господари,чиито коси на такъв кошмар приличат,че твоята е направо прекарасна!Стой мирен!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 10:54 am

- Правилно прецених, че трябваше да се подстрижа преди три години. - строполи се на пода по турски след малко
- Ъм, всъщност сър, ав ви предложих, ама вие не искахте и това.
- Млъкни, ти си виновен, че си бил иконом...Кой те е учил теб да решиш?
- Сигурно моята господарка. Имаше навика да казва "Скуби, така ще знам, че наистина ме решиш, а не само си играеш с красивите ми къдрици" - можеше да го занимава с това до довечера, щом онзи трябваше да мирува
- Ужас...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 11:09 am

-Ето...-започна да го вчесва внимателно и въобще не го оскуба.-Виждаш ли?Нищо страшно.За какво беше тази врява?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 11:16 am

- Защото ме е страх от четки.
- Страхувам се, че аз съм виновен...Така си е от доста време.
- Да, от девет години. На петнайсет станах капитан и тогава се срещнахме
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 11:19 am

-Тогава аз ще те реша сутрин,да не се плашиш повече.-гушна го лекичко като да завърши обещанието,и продължи.-Нали не те скубя наистина?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 11:24 am

- Ами...не...
- Ти ако видиш аз какво правя, сравнение с мен ти нищо не му причиняваш.
- Още от началото трябваше да търся услугите на Лю, той поне като ме заболеже веднага щеше да каже "Какво те боли?Дай да видя?Искаш ли някакво лекарство" и така нататък.
- Само че за жалост го срещнахме по-късно, докато се носеше на един пън с китарата си на гръб. Беше взел една тояжка и гребеше с все сила, беше му все едно къде ще попадне. Единствените му съкровища бяха китарата и една торба билки.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 11:35 am

-Пън?!-ококори се детето.
Ама тя какво пък се пулеше...тук беше попаднала в един златен съндък,а после и в чувал.Така че се окопити бързичко и продължи със заниманието си.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Sponsored content





Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нещастните пирати и една малка Джени
Върнете се в началото 
Страница 9 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: RP-zone :: Rollplay Games-
Идете на: