Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лагер за детските очи

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 10:34 pm

- Нещата наистина се променят невъобразимо.- затвори очи и приведе леко глава. Невъобразимо и непредполагаемо, явно прекалено дълго бяха ловили утринни лъчи с Кай. Отново вдигна поглед към него и приближи няколко крачки:- А някога само Дженифър го наричаше " татко", пет деца, как ли се справя?
- Простете...- другият се беше досетил нещо, което някога му се струваше интересно и забавно, макар и никога да не го беше споменавал:- Лейди Ризел още ли си служи с тояги?
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 10:37 pm

- Специално за случая "баща"... О да... - че как, тя дори сигурно спеше с тази тояга под възглавницата... За всеки случай - Но не чак толкова много, само когато татко реши да се инати малко повече от нормалното. Макар че те постоянно имат тема, по която да спорят. Предполагам такива са били и преди, поне така смятаме със сестра ми
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 10:40 pm

- Хай!- кимна си се усмихна широко:- Когато се запознахме с нея, те проведоха едва снежна война, а после си сътрудничеха. Муртаг- сама си беше инат и тогава, сега не знам, но май доста се е променил.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 10:44 pm

- Не съм много сигурен... Но кой ли би повярвал на колегите му... - те кога ли казваха истината? Някога се бяха клели да не издават чужда информация без разрешение и вероятно точно това правеха, когато разправяха на Джейдън що за същество е бил баща им - Той е много тих и постоянно угрижен... И го боли понякога, когато се сети за разни хора... Но е мил и когато е в настроение се шегува и затова си изкарва по една тояга профилактично
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 10:47 pm

- Променил се е наистина.- Кай също се усмихна и прибра ръце в джобовете на дългото палто, така безгрижно, не като преди. И той не беше същия, макар че още пазеше малкия си господар като стъкълце, което от известно време взимаше само решения да прави нещо:- За добро е.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 10:50 pm

- Може би - повдигна рамене хлапето - За мен и семейството му изглежда... Май просто одобряваме, пък дали е добро или не... Само той си знае. Станал е такъв заради проблемите със сестрите ми... Но и това ще отмине
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 10:58 pm

- Сериозни ли са проблемите?- попита тихо и прие разтревожено изражение, както преди, когато искаше да помага винаги, но единственото което умееше до съвършенство бяха лечебните магии. Поклати леко глава, може би не му беше работа, само че Кай би го предупредил:- Да не би да са сте оставили на пост тук?
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:01 pm

- Ие, тук съм да се уча по собствено желание. Пък и... за да съм далеч от близначката си. Тя е наследила чернотата на рода ни. И както е предсказала леля ми, сестра ми поглъща всяка чернота и я присвоява за своя. Някой ден ще погълне и баща ми, както е погълнала Дарсия и е присвоила магиите му към своите. Джени пък я гонят някакви психопати
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:05 pm

- Сериозно наистина.- потрепна и стисна очи:- Но да погълне баща си и силите му, това е страшно. Той е могъщ, и Даедел и... леля ти, сигурна ли е в предсказанията си и знае ли какво може да последва ако това се случи, надявам се обаче никога да не се случва?
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:09 pm

- Не се знае, леля ми загина. Но сестра ми държи Дарсия под ключ в съзнанието си, като роб на детските й помисли. А нейната истинска форма е доста страшна... Няколко пъти се опита да погълне баща ни и почти успяваше, преди някак да успеем да я спрем
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:11 pm

Джейми стисна юмруци и се намръщи:
- Минна- сама е... не мога да повярвам. А сестра ти, къде е сега?
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:13 pm

- Баща ми и Даедел се опитват да разрешат проблема... Да укротят нейната същност като черен господар.. Единственото, което могат да постигнат е да й дадат някакъв вид търпение, че когато баща ми умре, силата е нейна... И моята също... Друго не са успели да измислят
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:18 pm

- Все трябва да има някакво друго решение. Винаги има решение, винаги.
- Доно...
- Момент, сенсей, така е. До колко може да е търпелив някой?
- Дълго.
- Но дали ще може да дочака Муртаг да си отиде сам, без да бъде убит, а от старост?
- Нямам представа, господарю.- замълча и приведе глава замислено и едновременно извинително.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:20 pm

- Ако тя не издържи - детето наведе глава за миг и потръпна. Бе срещнал онова същество твърде наскоро, че да говори за нея толкова свободно, колкото му се искаше - Ако сестра ми не издържи на дългото чакане, незаконната истинска наследничка на Дарсия е предложила себе си като откуп за баща ми. Да бъде покосена първо тя, Майката на злото.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:23 pm

- Сумимасен.- приведе глава също и замълча за момент:- А така се надавах всичко да е станало идеално при всички, нещата да са се подредили перфектно, както преди си приказваха на зимния плаж на морето.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:26 pm

- Едва ли той е искал нещо по-различно... Но съм подучувал, че винаги се е тревожел един от нас да не се окаже наследникът му, като господар... Но това не можеше да не се случи. Те са го знаели, затова се опитват да не събуждат нашата същност. Като при мен, не знам кой съм и не искам да зная... По-добре е така
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:31 pm

- Прав си, по- добре е. Виждал съм Даедел в действие, и Дарсия, и Муртаг сам... всеки изглеждаше различно и зловещо, опасно. Значи ли това, че и в теб има нещо тъмно, не само в сестра ти?
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:32 pm

- Има, но твърдят, че е доста по-малко, защото сестра ми е наследила таланта ако го наречем така, в огромни количества. При нас е същото като при баба ми Вариаки и брат й. Тя е била силната, брат й е имал сила колкото да се защитава от нея, елементарна черна защита. Като мен
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:38 pm

- Перспективи при близнаците. Единя взима повече от наследството и силата, за разлика от другия.- обади се Кай:- Някои го наричат и проклятие. Тя е ваша близначка, така ли Моуси- сан?
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:40 pm

- Да... Казвам се Джейдън - добави след малко - Чувал съм, че подобно разделение е имало и при леля ми и него, като тя дори не е съществувала тук
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:45 pm

- Приятно ни е, Джейдън- кун.- отвърна момчето:- И мисля, че да, относно разделението им, а помня и още една двойка близнаци в подобно състояние.
- Нава- сама и брат му Ника?
- Хай. Същите.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:48 pm

- Тайните на близнаците... - замислено повтори думи на друг човек, без дори да съзнава смисъла им - Разделение и мистериозност. Тъй като моята магия е слаба съм тук да се науча на обикновената. Баща ми така и така е избрал да го наследи друг в регенството, за да мога да се опитам да се боря с чернотата на сестра си
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 17, 2009 11:54 pm

- А търсел ли си някой учител, който да те научи на повече от обикновена магия?- попита съвсем тихо, като се огледа. Русият вампир беше способен, макар и да не използваше магиите, които умееше почти никога, достатъчни му бяха онези игли и колове, които летяха от ръцете му и променяха размерите си:- Муртаг- сама сигурно няма да одобри, но все пак... някои неща не се учат в никое специално училище.
Върнете се в началото Go down
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 12:01 am

- Той може би имаше намерение да ме прати при Лука... Не съм сигурен... Но направи това само защото майка ми нямаше да понесе и аз да се уча на нещо твърде опасно за нейните представи. Тя не е магьосник, има само един пръстен, в който има дух и той я защитава. Обикновените хора имат страх към такива ужасни неща, колкото и тя да е свикнала покрай татко
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 198
Join date : 07.10.2008

Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 12:07 am

- Разбираемо е, пък като става дума и за магьосник като Лука е нормално тя да се бои. Всъщност... на колко години си?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лагер за детските очи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагер за детските очи   Лагер за детските очи - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лагер за детските очи
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Дракони :: Царството на драконите-
Идете на: