Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Я,че изненада!

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:39 pm

Кира се обърна напълно към тях, забравяйки за момента на Лука.
- Какво сте намислили да сторите на принцесата? - вече заплашително насочи меч към него, но получи само гледката на светещия Гламдринг.
- Защо не се опиташ да получиш отговора? - май много му се искаше да пребори едно шинигами. Русолявият обаче отстъпи.
- Няма смисъл. Нямам работа с вас, просто защитавам принцесата.
- Лука...Хвани го... - ухили се Даедел като стисна меча си, а вълкът изръмжа в съгласие и скочи. Даедел ясно видя как шинигамито се намръщи, но в следващия миг оръжието му изхвърча от изненадващата магия, с която Лука го нападна, вместо да скочи и да го наръфа
- Мерси, готина катана - беше се забила близо до краката му
"Капитан Ичимару ще ме убие, показах се като глупак...Боже, принцесата..." намръщи се още повече в отговор Кира и понечи разбира се да се покаже като магьосник
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 9:42 am

Стори й се,че чу някакво пърхане на крилца около себе си.Сграбчи бързо падналата катана и се втурна след звука,Даедел очевдино щеше да се оправи с този.
-Стой!Стой бе!-не знаеше на какво викаше точно,но продължаваше да го чува.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:34 am

- Принцесо, стойте настрана! - изглежда това беше единствената му грижа. И как ли не, тя беше тази, заради която беше дошъл...Защо лошото се случваше точно когато той беше наред да я пази?
- Ей, Изуру, нали щеше да ми покажеш магийка? - черните му очи святкаха в готовност, рядко развиваше черни способности, но когато искаше да се докаже. Русокосия отново насочи ръка към него и пак се намръщи...Като че ли само това можеше. Макар че магията, която изтреля от ръката си не попречи на господаря и вълка да го нападнат.
Докато се бореше за живота си меко казано ангелчето летеше сред клоните надявайки се да заобиколи и да се върне при него....До тогава можеше да повика помощ...Беше отговорна за това...Само че като я преследваха беше по-трудно...и забавно
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:12 am

Скочи и се озова върху един достатъчно здрав клон.Ослуша се,играеха си с нея...хвърли се напред и май уцели нещо.Стовари се на земята,като половината от роклята й сигурно остана закачена върху клона.Катаната я беше хвърлила малко по-встрани,не искаше да наранява билета си към оня свят.Внимателно да не я одере с ноктите си,тя държеше Нати-ал към себе си и не смяташе да я пусне скоро.
-Моля те,спри да мърдаш!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 12:18 pm

- Кира!Кира! - момичето може би се беше уплашило, рядко някой можеше да я хване. Защото в нейния свят всички се правеха на слаби, а това не беше особено добър урок понякога.
Кира стисна зъби и понечи да тръгне към писъците, само че вълкът се стовари върху него и отново му попречи.
- Спокойно, все едно кой знае какво се е случило - въздъхна Даедел и кимна на вълка хубаво да завърже заложника с едно въже. Ангелчето като че ли усети, че Кира е малко зает, тъй че спря. Не, не можеше да повика никого за подкрепление.
- Трябва да го пуснете - не искаше да се появява, остана си невидима - Не е сторил нищо!Пуснете ме, искам при Изуру!
Страхуваше се от черните способности на Даедел, кой знае какво можеше да измисли, ако му се приискаше да експериментира с Кира.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 4:57 pm

-Шшш,спокойно...-по-тихо заговори тя,не помръдна.-Нищо няма да ви направим,спокойно.Няма да те нараня.Искам само да ми покажеш пътя към Муртаг.
Внимаваше много,успя някак да я погали по главата и накрая с много смелост остана в седнала позиция,въпреки,че не пускаше малкото ангелче.Веднага беше осъзнала,че държи дете в ръцете си,затова сега се клатеше леко като някаква люлка и тихо й шептеше.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:02 pm

- Защо? - подсмъркна тя като постепенно се появи както беше сторил преди малко и Кира.
- Принцесо, не се доверявайте на всички! - простена пък той след доста от неуспешните опити да се освободи...Дори катаната не си виждаше от тук. Не беше от доверчивите. - Могат да ви залъжат.
Момичето се понамръщи, може би го взимаше в предвид. Все пак той беше от хората, които я защитаваха.
- Лука, имаш ли нещо с което да му завържем устата?
- Остави Кира намира! - побърза да подвикне отново детето, преди да са си помислили наистина да сторят нещо
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:07 pm

-Винр,спри го,моля те...-подвикна през рамо.-Шшшт,те само го заплашват,защото и ние се чувстваме застрашени...
Изчака момиченцето да спре да хълца и изтърка няколко сълзички от бузите й:
-Защо ли...?Ами,ще ти го обясня така.Както ти не искаш Кира да бъде наранен,аз не искам Муртаг да бъде наранен също.Сигурна съм-реши да добави,преди ангелчето да започне да протестира.-Че вие нищо не му правите,но знаем,че ще му бъде най-добре с нас.И не само на него.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:14 pm

- От къде можете да знаете, че е предречено той да се върне?Ако го откриете там може да се получи така, че да не може да напусне моя свят. - беше й казано от едно същество някога, че трябва да реши сама, ако ще допуска някой в онзи свят...Но как можеше да реши, след като не искаше да загуби никой, веднъж дошъл там - Другите могат да ви попречат, аз не мога да ги спирам, такива са правилата. Ще трябва да откриете мен там...Не че е невъзможно...за вас... - не се беше налагало някога да се бият заради нея...Беше твърде сложно, за да го разбере камо ли да обясни
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:18 pm

-Няма откъде точно да знаем.Но за мен ще е много по-зле да не опитам и да не знам дали съм имала шанса или не,от колкото да съм дала всичко от себе си за него и да знам,че съм се провалила.-ослуша се за миг,май онези подслушваха...щеше да се погрижи за тях после.-И честно казано бих дала моето място на този свят,за да може той да се върне,колкото и много един синкав дракон да не иска да изчезвам.
Не,нямаше да каже като него "Защото на никой не му трябвам." и още такива.Винаги,когато той отговореше така,тя се беше опитвала да го убеди в противното.И колкото и да си мислеше,че беше сама,знаеше,че не беше така...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:26 pm

Тя нищо не каза. Трябваше да измисли отговор сама. Знаеше, че Кира ще се съгласи...Дали?Ако тя беше принцесата, значи щеше да приеме решението каквото и да беше...Де да му позволяха да го потвърди...
- Не можеш да отидеш там без оръжие. Ще е много сложно. Ще ви хванат и ще ви върнат. Оръжието на страшния батко няма да е достатъчно, дори да е черно. Силите там не са същите. - беше забелязала катаната на Кира, която мирно и тихо чакаше господаря й да си я вземе. Наистина оръжията там...Не бяха същите....Изобщо
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:29 pm

-Оф,оръжията...-едва се сдържа да не сложи ръка на челото си,колко и невинно да изглеждаше това момиченце,можеше да бъде и хитро...напомняше й на нея като малка.-Добре,ако си намеря оръжие,ще ни пуснеш ли?
Не очакваше кой знае какъв отговор,много ясно,че не...пък и какво,те нямаше да ги чакат да ограбят някого,а очевидно нямаше да може да си задържи катаната на блондито.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:35 pm

- Разбира се. Там не ви очаква нищо друго освен битки. Те за вас ще изглеждат доста луди, но аз нищо не мога да направя за чуждите мнения. Имам позволение да пусна когото си искам. - пък и много добре знаеше, че веднага щяха да усетят натрапниците...Тя нямаше контрол над това..Щяха да тръгнат да ги гонят...Всичките...отряди. Нямаше да контролира нищо, докато не намереха нейния дом.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:38 pm

-Пф,луди...ти да виж какво беше преди десет години,та тогава ми говори за луди битки.-изправи се внимателно,като я хвана да не падне.
Взе и катаната на Кира,не искаше да я връща,беше хубава...ама...все тая.Надникна през храстите,преди да стъпи на поляната.
-Не,не започвай да викаш "принцесо,принцесо!",ако обичаш.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:42 pm

- Чудя се как ли да го стори - захили се Даедел като си пукаше пръстите, беше си изпълнил молбата сам и го беше така овързал, че нито можеше да каже нещо, нито пък да избяга. - Дразни ме, той си е виновен.
Можеше добре да си изпати ако шинигамито не владееше "езикът на мислите", понеже и ангелчето имаше катана и можеше доста добре да я използва, макар и аматьор, само че Изуру предпочете да я предупреди да не го прави
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:47 pm

-Е,единствената ни пречка е,че нямам оръжие.-погледна откраднатата катана.-А това не върши работа.
Забоде го в земята,нямаше намерението да му го връща още веднага.Тъмното й съзнание беше скептично настроено към повечето неща,все пак.
-Мисля,че знам как да се сдобия с мое собствено...но в същото време не знам точно как.'Хвани тъмнината в ръцете си,открадни си една звезда и потопи това в адски огън...и ще получиш инструмента към победата.'Говори ли ти нещо?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:51 pm

- Да...Че е напълно неразбираема гатанка - промърмори той като се позамисли малко. - Поне частта за звездата. Тъмнината може да е навсякъде. Първо на първо онова дразнещото хлапе. Огъня може да е лава, може да е подарък от дракон...С магия...И така нататък...Ако ще трябва да ковем нещо...Само частта за огъня има смисъл.
И да знаеше детето нямаше да помогне особено, понеже нямаше никакво намерение да ги подпомага, та да са готови за нейния свят. Може би и Кира й подсказваше...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 5:54 pm

-Звезда...звездата блести...Какво още блести?-вече не се сдържа и сложи ръка на челото си,въпреки и че с другата можеше да държи ангелчето.
Елоре беше добра в това да обърква хората...но гатанките й нямаха никаква връзка.Често объркваше нещо или просто си правеше майтап с хората,да ги вижда как се гърчат...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:02 pm

- Само слънцето - повдигна рамене Даедел като отново подпря дървото. Въобще не беше по гатанките, както и другата му част...Дори самият той не можеше да ги задава, понеже никога не ги беше обичал, разбира се.
Детето се усмихна леко, свързвайки целия този образ с другия. Въобще не беше същото...Но имаше някаква прилика.
- Ти какво, сигурно знаеш отговора?
- Баткото трябва да се сети сам, ако иска да го научи
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:07 pm

-Ммм...-погледна нагоре към небето,няколко звездички вече иронично святкаха на небето.
Поиска й се да можеше просто да протегне ръка и да си вземе една.Ама нямаше да стане.Остави Нати-ал да си пърха във въздуха,толкова замислена,че чак не се усети.Седна до Винр,имаше си навик да увие опашката му около себе си,особено когато всички излизаха навън в гората за няколко вечери...
-Звезда,звезда...до колкото си спомням,за да мога да разгадая нейните гатанки,трябва да помисля за малките неща,които ми е споменавала.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:12 pm

- Няма да ти пречим. Аз си признавам, че изобщо не мога да ти помогна в тази част.
Ангелчето допърха до Кира като се сгуши до него, понеже беше единственият, който познаваше тук. Нямаше да си тръгне, понеже можеше да ги отведе там, когато бяха готови според нея. Тъй че можеше да избяга...В момента...Но нямаше смисъл. Засега не виждаше никаква опасност.
- Муртаг изобщо не прилича на теб - каза след малко наблюдение към господаря - Може да каже нещо глупаво, но не си признава, че не може да направи нещо.
- Колко си внимателна в наблюдението. Отвържи му устата на тоя, ако искаш, поне няма да крещи повече
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:19 pm

Сложила ръце на ушите си,мислеше...мислеше...Кръстчето стоеше като мъртво,изобщо не помагаше.
-Звезда...звезда...-разроши косата си в знак на нетърпение.-Аааргх!
'...на луната...'
Някакъв спомен изведнъж реши да се закачи за нея,и да я остави така.За момент пожела да си разкъса главата,за да може да я разрови за този спомен,стори й се важен.
'Сълзи...'
Май нямаше да се налага да се прави на мазохист.Бавно започваше да си спомня.Бавно,но все пак имаше някакъв резултат.Напрегна се още малко.
'Когато се удариш...'
Още малко...
'Тялото плаче от болка...'
-Ау,Боже.-плесна се по челото,щеше сериозно да се зачерви.-Звездите са сълзите на Луната.Когато се удариш,тялото ти плаче от болката...изобщо не търсим звезда,търсим кръв!А аз съм вампир...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:32 pm

- Чудесно, шинигамска кръв ако може?
Ангелчето се озъби срещу него, докато сваляше въжето около Кира, че да му даде възможност да говори. Самият той вместо да се намръщи отново се засмя и лицето му се проясни за пръв път откакто беше дошъл
- Ти май много искаш да видиш някой от нас на парчета. Интересно е. Признай си, искаш да видиш света ни.
- Ха - сопна се Даедел и му обърна гръб, пък русокоското се усмихна на Нати, която се оплези победоностно
"Кръв, огън...Но тъмнината?" вмъкна Винр след миг
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:38 pm

-Черно Драконче,Гламдринг използва тъмна енергия,нали?-очите й просветнаха доволно,започваше да разнищва нещата.-А кръвта...пак ще е шинигамска,но май от теб,за да мога да използвам тази тъмнина.А след това най-вероятно Винр ще трябва да го опече това нещо и ще се получи някакво оръжие...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:42 pm

- Изглежда объркано...Като загадката...Или като пиян Муртаг в надпревара за домати....Харесва ми - одобри накрая, без значение дали Винр щеше да даде съгласие или не. Но ако печенето не включваше хора, значи щеше да се съгласи.
- Ще бъде наистина лошо за вас, ако той сам не пожелае да се върне. Понякога се случва с хората горе - промълви Кира тихичко, макар че можеше и да не го казва
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Я,че изненада! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я,че изненада!   Я,че изненада! - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Я,че изненада!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: Малки царства :: Маг'атор-
Идете на: