Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 [Върху петолиниитето]

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 9:53 pm

Е на този вече му овисна ченето и трясна вратата отново, после се подпря на нея, сякаш беше извършил престъпление и сега не знаеше какво да прави. Как му се искаше да извика, кой щеше да му помогне. Видя момиче, то беше прозрачно. Беше момиче... беше прозрачно.. Дух! Скай беше омагьосан от дух, най-вероятно.
Не, привиждаше му се от сакето на капитана. Я пак да... Погледнеше...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:01 pm

Тя,идиота му с идиот,реши да се крие...какво да се крие,защо просто не се прибереше в кутията?!Ама не...няколко кафеви кичура се виждаха изпод леглото,нищо друго.Потреперваше там,в тъмното и прашното...Той я беше видял!Сега какво?!Щяха да я прогонят?!Да я накарат да напусне Скай?!Ами той?Колко ли неприятности сега щяха да му се стоварят отгоре заради нея?Трябваше да си стои в тъпата кутия,ама не!
"Дори и като дух...само глупости върша!"-стисна очи и прехапа устни.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:04 pm

- Привидяло ми се е... Да, просто капитана прекали вчера, но аз не съм пил - говореше на себе си, но какво значение имаше това, нали беше за успокоение, не, не беше луд. То добре че не беше от най-забележителните. Поразходи се до прозореца, усмихна се нагледката, като я сравни с онова, което виждаше от мръсното прозорче на казармата и съвсем нахално си сипа малко подсладена вода от близката кана. - Това е глупаво. Скай не би скрил нищо тук, въпреки че мислех стаята за малко странна допреди миг.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:09 pm

Тя си отдъхна...Спря да трепери,просто се отпусна и започна да чака той да си отиде...следеше го с поглед,скрита в тъмнината под леглото.
"Ей...върни това обратно!"-понамръщи се малко и накара една книга да тупне от лавицата долу върху главата му.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:17 pm

- Ауч - той се намръщи от книгата, но пък му стана интересно и я вдигна да я разгледа. Леле, принцът пазеше най-добрите си книжлета за себе си, а.. Какво лошо малко момче, наистина. Остави чашата на масата, въпреки че после щеше да има да се чуди Скай от къде е попаднала там и заразглежда страниците набързо-набързо, че скоро трябваше да докладва и да се върне на тренировки и маршируване там долу.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:23 pm

"Ама ти си много нахален!"-нацупи се съвсем...
Един безумно силен вятър изведнъж го...обрули,така да се каже.Остави го с една шантава прическа,като наелектризиран.Ухили се доволно и се намести да го вижда по-добре...още няколко кафеникави кичура се показаха.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:28 pm

- Принц.. - измърмори си нещо под носа, но стаята си оставаше странна за него. Сега пък от къде това!? Явно започваха да му се привиждат твърде странни неща. Е, добре, щеше да каже, че не е видял нищо подозрително. Че кой щеше да му повярва, ако им кажеше за някакъв си дух? Пък и това си го беше май представил просто. Момчето обичаше да си се затваря и толкоз. Ама тоя стол изглеждаше супер удобен.. Не, не, имаше друга работа... Разгледа набързо свитъците, закъчени до библиотеката, грабна си един да се изфука и тръгна да си тръгва.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:34 pm

"Мухльо с мухльо,проклет!"-намусено се измъкна от там,когато вратата се затвори.-Само да се върнеш,тъпанар,и ще те ступам!
Бързо си се върна обратно в кутийката...нямаше да повтори същата грешка.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:38 pm

- Намери ли нещо - срещна го капитана и яко го удари по рамото като за поздрав. Нарочно го правеше, нали?
- Нямаше нищо необичайно - и пак си спомни за онова същество - Шефе, трябва ми почивка.
- И дума да не става! Какво, ще се кефиш с нещо отмъкнато? Марш в редиците, веднага! - ухили му се гаднярски и го поздрави с шишето в знак, че е свободен.
"Ако това, което видях е истина, може би... Може би ще трябва да говоря с принца. Довечера.. Ще се измъкна овечера и ще поговоря с него"
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 2:29 pm

~*~
-Окаеринасай,Скай-кун.-появи се бързо-бързо,когато усети присъствието на момченцето.
Винаги го посрещаше така,от както се появи.И напоследък се радваше,че и прегръдка се включваше в програмата.
-Как мина днес?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 2:38 pm

- Радвам се да те видя! - както винаги след това той отваряше и прозореца, макар че тук горе беше малко по-студено отколкото му се нравеше, но все пак... - Какво да ти кажа, учителят ми каза, че вече трябвало да учим някакви си числа. Не искам числа, искам да видя войниците... Но те категорично ми забраняват да се дближавам до командира, въпреки че аз го назначих... Бил, м... как се изразиха... "Смахнат".
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 2:46 pm

"С такива нахални войници...трябва да си малко откачен."-пое си дълбоко дъх.-Трябва да ги научиш числата...но това по-късно,сега си почини.
Да учи...тя тази възможност я беше пропуснала,защото пари бяха липсвали за храна,камо ли за учители.Прогони тези мисли и се доближи до един от шкафовете,да налее малко вода на детето.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 2:50 pm

- Уговорих се за утре... Но вече номерата не минават лесно... Ами какво да се прави... - замислено поразгледа отново пейзажа и затвори, за да не влезе някое птиче или кой знае какво и да го стресне посред нощ. После се огледа все едно не познаваше стаята си на изуст и с затворени очи и спря погледа си на библиотеката. Абе нещо липсваше ли или така му се струваше? Често сменяше листчетата, повечето от които бяха свързани с уроците му и вече не беше сигурен кое беше закачил последно.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 3:09 pm

-Заповядай.-приклекна пред него и му подаде внимателно чашката.-Виж сега...ти може да си принц,но не си по-различен от останалите деца...не може така да се уговаряш с учителите си.
Тъжно наклони глава настрани.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 3:16 pm

- Но и останалите деца го правят! - замислено след няколко минути отсече той. Или поне смахнатите, помисли си той, понеже знаеше това от един много неподходящ източник. Но Скай харесваше командира. Той беше забавен... пък и май беше честен.. поне с него. - Те учителите са си свикнали... Въпреки че от едно време насам изглеждат разтревожени.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 4:17 pm

-Но останалите деца като порастнат няма да станат крале.-боцна го пак с пръст в нослето.-Учителите ти да се тревожат?Че от какво да се тревожат?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 4:27 pm

- Не знам... - може би и знаеше, но не искаше да се замисли. Пък и очилаткото винаги изглеждаше прекалено разтревожен за това-онова откакто баща му беше заминал за някъде... Не че му казваха къде, не се нуждаеше от това, защото си имаше Рой, той му беше почти като брат и баща едновременно. - Но имам странното гадно чувство, че постоянно ме следи от едно време насам. Не знам защо.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 4:39 pm

-Хммм...-потърка брадичка замислено за момент,преди да се изправи и да се намести на един от столовете.Може би онзи синекос мухльо имаше нещо общо с това?Какво ли щеше да прави млад войник в стаята на принца,освен ако се надяваше да го изхвърлят от замъка?
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 5:29 pm

- Е, може би само си представям. - вдигна рамене принца и отново седна на леглото си, където беше любимото му място и изпи чашата. Кой ли можеше да предположи защо може да се промени един принц? Че той самият не се смяташе за променен...
В същото време синекоското вече се прокрадваше през стражата на входа, докато те се сменяха. Цял час беше чакал кмандира си да се заяжда с перачката... Че той ги задяваше всички, нямаше оправия.. Само пред принца се държеше добре... Глупав командир...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 5:48 pm

-Едва ли...-премести шоколадовите си очи върху него.-Прекарваш повече време от колкото преди тук с мен...нормално е да се притеснят.Може би мислят,че криеш нещо?
Да!Явно този е бил пратен да провери какво...Е,откри я,ама сам и на себе си много не повярва,така че...но трябваше да внимава повече.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 5:54 pm

- Но аз никога не съм крил от тях каквото и да е.. Е да, освен теб... Само че винаги съм искал да ме оставят поне малко на мира, поне за миг-два... Командирът продължава да им твърди, че вече имам това прав, но не и не... Вероятно трябва да измисля нещо, с което да ги успокоя...
Синекосият вече се промъкваше в сенките до кухнята, от където беше най-лесно да се качи в кулата без да го видят. Отново за малко да се сблъска с командира си, дошъл да си проси малко хляб и риба, но онази фурия с тигана взе че го подгони и пътя беше чист. Да, принца може би вече спеше, ще трябваше да го събуди... Дано после му се простеше... Изкачи стълбите нагоре и си отдъхна за миг. Само още един пост...
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 6:36 pm

-Ще ми се да можех да ти помогна...но съм просто дух.-помръкна леко,не беше доволна от невъзможността си да помогне на детето,което беше приело да свое малко братче...-Пък и ако се покажа,ще ти се карат още повече.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 6:46 pm

- Не, не се показвай! Всичко е наред и така. - замисли се за чашката, която беше оставена на масата. Не беше пил вода сутринта. Рядко го правеше всъщност, защото прекарваше тук много малко... твърде малко. Но кой... Кой би преместил чашата, все едно някой беше пил... Отговорът дойде почти веднага и неочаквано... Защото вратата изкърца, когато някой сложи ръка на дръжката.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 7:37 pm

Пак ли този?!Стреснато се обърна към вратата и този път се шмугна под леглото...но той я видя.Ей,значи...тия хора не можеха ли да се учат да чукат по вратата.Може би щеше да изкара късмет...да се вземе за луд и да я помисли за плод на въображението си.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 7:43 pm

- Какво правиш тук!? - развилня се принца като скочи посочи към него с неприязън. Никой войник никога не беше влизал в стаята му и то така. Само командира, който някога беше намерил в един цирк, просто като бодигард да си изкарва прехраната. Беше го превързвал тук... Синекосия направо се просна на пода, от стрес и от ужас, но какво можеше да реши един поклон?
- Трябваше да.. говоря с вас.. и после.. и тогава.. и...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[Върху петолиниитето] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Върху петолиниитето]   [Върху петолиниитето] - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[Върху петолиниитето]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: RP-zone :: Rollplay Games-
Идете на: