Бъдещето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъдещето

Защото то ни кара да мечтаем...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нещастните пирати и една малка Джени

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 2:29 pm

Джени седна при своя екипаж пред огъня с едно леко "Туп" и протегна ръчички напред.Пламъците я стопляха и тя се усмихна спокойно.Дългата й кафява коса се събираше зад нея на пясъка,но това не й правеше особено впечатление.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 2:32 pm

- Джени си остава при нас - оплези се един от екипажа и всички прихнаха при вида на онази капитанка.
- Да не се караме, ние ще седнем тук, вие там - бързо.бързо определи нещата Хеби и явно гледаше онази малко лошо - Утре ще уловим нещо за ядене и си тръгваме..Поне Ним да беше дошъл, не ти - и се настани сред хората си без да я поглежда повече
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 2:40 pm

-Не й се подигравайте.-намусено се обади детето.-Каквото и да е направила,едва ли заслужава да й се смеят и то пред целия й екипаж...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 2:46 pm

- О не й се подиграваме, спокойно - усмихна се леко капитана - Понякога с нея трябва да се държиш по-уверено, иначе ще те направи на клоун...
- Пък и така и така тя ще отвърне на удара, такъв човек си е била винаги.
- Макар че рядко я виждаме
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 3:11 pm

-Да,но...-погледна към нея,този път с малко по-малко страх от преди.-Защо не дойдете при нас?Тук е по-топло и е по-забавно...
Можеше и повечето да бяха против това,но тя не искаше така да бъде...онзи да стоят в тъмното,на студено,а пък те да се радват на огъня.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 3:18 pm

- Не мерси! - вдигна онази глава, като най-спокойно си седеше около малко огънче и понякога хвърляше съчки вътре.
- Забравих...Тя е доста горда - предупреди Кевин и поклати глава - Държи да се справя сама и...другите не я интересуват, както виждаш
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 4:43 pm

-А,добре.-намръщи й се внезапно на жената и върна поглед към огъня.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 4:48 pm

- Утре си тръгваме, тъй че няма особено значение -капитанът се прозина и се излегна назад върху пясъка. - Кевин, запиши за да не забравиш, трябва да уловим нещо, че ми писна от тая риба...И малко плодове потърсете...утре...
- На капитана му се спи - подшушна в това време друг.
- Айде да го разсъним - имаше предвид да го пляснат в морето...Май някой бе изпил повече вино
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 4:56 pm

-А...ама...-трябваше да спре да се притеснява толкова много за хората.
Замълча си,може би пък не беше лоша идея...да стане весело.Само дето на него може би нямаше да му е весело.Да си послушно малко дете не беше много хубаво на моменти.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:01 pm

- Спокойно, не му е за първи път - Ямараску спокойно отпиваше, докато онези се приближаваше - Сега залегни...
И точно навреме, понежекапитана явно ги усети и хубаво ги събори надолу по малката дюна.
- Не се научават че са големи - въздъхна очилаткото от другата страна на огъня
.
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:11 pm

-Олеле...-преглътна и реши да се поотмести малко настрани,да не вземе и тя да пострада.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:13 pm

- Ще им мине много скоро.. - чу се един плясък и някой се засмя, после явно се отказаха бързо бързо.
- Не му беше лесно когато го въртяха на шиш...Макар че от тогава е толкова намусен, че ни е малко страх да говорим с него
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:15 pm

-Аноо...като му дадох ябълката той беше весел...и не ме е страх да говоря с него.-погледна през рамо към него.-Той ви е капитан...ни бива да ви е страх,щом му имате доверие.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:25 pm

- Е да, ама понякога е малко страшничък.
- Когато не е на настроение, тогава май е по-добре да не го заговаряме. Не че няма да ни отговори, но смразяващ леден глас не е за предпочитане....
- Имаме му доверие, а дори не го познаваме..Но пък...Разбира се, за ябълки няма спор, дадеш ли му и морето би преплувал сам заради теб
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:28 pm

Може би трябваше да каже,че щеше да ги прави тези захаросани ябълки по често?Но не,продължи да гледа към него.Може би не бяха само канибалите...но нямаше откъде да знае,след като самия му екипаж не го познаваше,значи и тя нямаше да има големия шанс да успее.Това я натъжи още повече.
Стана си от мястото и тръгна към него.Както стоеше с гръб към нея и гледаше надолу към подножието на буната,тя разпепи ръчички и го прегърна.
-Бих отишла да направя още ябълки...но като ги приготвям прекалено често,може да ви писнат...
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:39 pm

- Никога - усмихна й се той след като осъзна че не са канибалите от сънищата. - Джени, ябълките на мен не могат да ми омръзнат никога. Това ми е орисията...Яж ябълки и от нищо не се бой...Само че вече е късно и е по-добре да не ги приготвяш сега
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:41 pm

-Ще ги направя утре тогава!-грейна момиченцето.-И ще направя много,да има за всички по няколко.И за да не се чувства Вафа зле после,ще го помоля да ми помогне!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:46 pm

- На него му е гадно само когато се шегуват, че яденето му не ставало за нищо. Само че...Мисля че си е най-добрият готвач, който бих намерил. Преди него и преди още да стана капитана, на този кораб имаше един дебел чичко, който хич не можеше да готви, но за да не бие мен, юнгата лъжех, че може. В сравнение с него Вафа е страхотен готвач. Не би отказал да се включи, мисля, това си му е страст. Намерих го в странноприемница, където се уговаряше с някакъв да отиде и да му слжи като готвач...Всеки идва от някъде..
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:07 pm

-Няма значение от къде идваме!Важното е,че сме заедно!-прегърна го малко по-силно,преди да се отдели и да изтича обратно при екипажа.-Лю,взе ли китарата?И някой май беше взел тарамбука!Имам една идея!
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:11 pm

- Тука са... - той се огледа, че да намери къде бяха оставили нещата си, сваляха ги рядко, но маймуната беше се залепила за китарата й...Тя вече си беше намерила човек за тормозене, а именно съседната капитанка...Което беше хубаво - Ето ги
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:21 pm

-Това веднъж да го правиха на плажа.-беше изтичала и до другия екипаж и с доста усилия и дърпане на ръце беше успяла да ги убеди да дойдат с нея.-Имаше много хора,няколко свиреха,а други танцуваха.Много исках да отида и да се включа,но...настойниците не ми дадоха,защото те бяха непознати.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:24 pm

- Е, ние не сме. Танцувай и прави каквото ти иска сърцето - засмя се онзи с китарата, пораздърпа няколко от струните и вече беше готов да свири каквото искаха - Ние нали сме пирати.
- В такъв случай аз ще...си ходя - с готовност обяви Кевин, обаче не му дойде късмета.
- Ти също си пират!Айде, кой ршава?Какво ще свирим тая нощ?
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:29 pm

-Ммм,не знам.Само да не бие на симфонична музика,че ми втръсна,това го свиреха на репетициите по четири часа на ден без спиране.-завъртя се на пети и косите й се размятаха след нея.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Dark_Witch
~Free_Spirit~
Dark_Witch


Брой мнения : 1084
Join date : 07.10.2008
Age : 31
Местожителство : И аз се чудя къде...Сигурно при шинигамитата

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:34 pm

- Каква ти симфония ние не идваме от оркестър - усмихна се онзи и скоро вече свиреше нещо весело като за начало, изчаквайки другите инструменти да му хванат ритъма.
- Музика ли чувам? - вдигна глава капитанката която бе с гръб към тях и се обърна - Страхотно, ще предизвикам Хеби на състезание по танци
Върнете се в началото Go down
Сянка с очила
Смахнат админ
Сянка с очила


Брой мнения : 1033
Join date : 06.10.2008
Age : 29
Местожителство : Over here!

Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:51 pm

В случая беше малко зает...Джени му сграбчи ръцете и тръгна да танцува с него.Смехът й съпровождаше инструментите и всякакъв страх,срам или каквкто и да е било си е отишло с вятъра.
Върнете се в началото Go down
https://thefuture.bulgarianforum.net
Sponsored content





Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещастните пирати и една малка Джени   Нещастните пирати и една малка Джени - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нещастните пирати и една малка Джени
Върнете се в началото 
Страница 7 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бъдещето :: RP-zone :: Rollplay Games-
Идете на: